Список зображень

Панель списку зображень розміщена у верхньому правому куті вікна Paint.NET. Вона відображає мініатюри кожного малюнку, який був відкритий, і дозволяє вам швидко перемикатися між ними:

Список зображень відкритих у Paint.NET
Список зображень відкритих у Paint.NET

Для того щоб перемкнутися на потрібне зображення потрібно клікнути на його мініатюру. Також ви можете використовувати поєднання клавіш Ctrl+Tab для того щоб відкрити наступне зображення списку, або Ctrl+Shift+Tab для переходу на попереднє. Якщо для показу всіх відкритих зображень, на панелі не вистачає місця, то по її краях з’являться стрілки. Вони працюють як кнопки, що дозволяють переміщувати іконки попереднього перегляду вліво і вправо. Також ви можете гортати мініатюри, використовуючи коліщатко мишки, при наведеному на список зображень курсорі.

У правій частині списку зображень є також стрілка спрямована вниз. При її натисненні відкривається випадаючий список зображень, який можна прокручувати. Для відкриття цього списку також можна використовувати поєднання клавіш Ctrl+Q:

Випадаючий список
Випадаючий список

Для закриття зображення можна скористатися значком в правому верхньому куті мініатюри активного зображення. Це найбільш зручний спосіб для закриття зображення, хоча можна також скористатися меню (Файл — Закрити), або сполученням клавіш (Ctrl+W або Ctrl+F4):

Закрити зображення
Закрити зображення

Якщо зображення містить незбережені зміни, то в лівому верхньому куточку його мініатюри відображається помаранчева зірочка:

Незбережені зміни
Незбережені зміни

До змісту довідки Paint.NET

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Paint.NET