Меню «Вигляд»

Меню «Вигляд» програми Paint.NET містить команди, які можна використовувати для зміни способу відображення активного зображення або робочого простору програми.

Меню «Вигляд»

Меню «Вигляд»

Збільшити
Ця команда збільшує зображення. Кожне її застосування збільшує поточний масштаб зображення вдвічі (наприклад, 100%, 200%, 400%, 800%, 1600%, 3200%).

Зменшити
Ця команда зменшує зображення. Кожне її застосування зменшує поточний масштаб зображення вдвічі.

Вписати в вікно
Застосування цієї команди призводить до такого масштабування зображення, при якому все воно поміщається в робочому вікні Paint.NET. При цьому рівень збільшення не перевищує 100%.

Збільшено вибрану ділянку
Якщо на зображенні виділена якась область, ця команда приведе до такого масштабування зображення, при якому все це виділення поміщається в робочому вікні Paint.NET.

Справжній розмір
Команда встановлює масштаб зображення рівним 100%. Кожен піксель, що ви бачите на екрані точно відповідає одному пікселю активного шару.

Сітка
Ця команда вмикає або вимикає відображення сітки, що корисно під час попіксельного редагування зображення. Сітка стає видимою тільки при збільшенні масштабу до 200% або вище.

Нижче наведено приклад зображення з увімкненою сіткою. Зауважте, як кожен піксель оточений прямокутником:

Зображення з сіткою

Зображення з сіткою

Лінійки
Ця команда вмикає або вимикає відображення лінійок зліва і зверху межі робочого вікна. Вони допомагають визначити позицію курсору без необхідності стеження за його координатами на рядку стану. Якщо на зображенні виділено якусь ділянку, вона також підсвічується на лінійках:

Зображення з лінійками

Зображення з лінійками

Піксель, Дюйм і Сантиметр
Ці команди дозволяють обрати, як будуть відображатися координати зображення в різних частинах інтерфейсу користувача (включаючи лінійки та рядок стану). За замовчуванням використовуються пікселі. Якщо ви обрали дюйми або сантиметри, використовуються додаткові розрахунки, щоб перетворити пікселі в обрані одиниці. Ці розрахунки базовані на DPI параметрах зображення, які можна налаштувати командою Зображення — Змінити розмір…

До змісту довідки Paint.NET