Можливості Paint.NET

Простий, інтуїтивно зрозумілий і новаторський користувацький інтерфейс

Кожна функція елементів користувацького інтерфейсу розроблена таким чином, щоб бути зрозумілою без сторонньої допомоги.

1

Для легкої обробки декількох зображень, Paint.NET використовує інтерфейс з вкладками. Замість текстової інформації вони показують інтерактивні мініатюри зображень. Це робить навігацію простою і швидкою.

Робота із шарами

Вікно шарів зображенняЯк правило лише дорогі або дуже складні професійні програми можуть працювати із шарами зображень. Paint.NET пропонує це безкоштовно і у формі яка не ускладнює їх сприйняття.

Часті поновлення

Оновлення як правило виходять щомісяця і містять нові інструменти, поліпшення продуктивності та виправлені помилки. Процес оновлення до останньої версії дуже простий — достатньо двох кліків мишкою.

4

Спеціальні ефекти

Paint.NET містить достатню кількість ефектів для вдосконалення ваших зображень. Усунення ефекту червоних очей, розмиття, стилізація, різкість, свічення, різні типи спотворень, погашення шуму — лише деякі з доступних спеціальних ефектів. Крім того Paint.NET має унікальний 3D-ефект, що дозволяє додавати зображенням перспективу.

Ефекти Paint.NET

Звичайно ж не забуті і звичайні для графічних редакторів інструменти: яскравість, контраст, криві, відтінок, насиченість, інверсія. Ви також можете перетворити кольорове зображення в чорно-біле або додати сепію.

Потужні інструменти

Paint.NET містить прості інструменти для малювання фігур, включаючи легкий у використанні інструмент для малювання сплайнів або кривих Без’є. Засоби виділення залишаються все-ще простими для досить швидкої роботи з ними. Інші потужні інструменти включають чарівну паличку для виділення регіонів аналогічного кольору і клонування для копіювання або видалення частини зображення. Є також простий текстовий редактор, засоби для масштабування, та інструмент для заміни кольору.

Безлімітна історія

Вікно історії зображенняВсі роблять помилки, і кожен може схотіти змінити свій вибір. Тому кожна дія, що здійснюється в графічному редакторі Paint.NET записується і може бути скасована у вікні історії. А після скасування тих чи інших дій до них можна повернутися знову. Довжина історії змін обмежена тільки розміром вільного простору на жорсткому диску комп’ютера.

Багатомовність

На сьогодні інтерфейс Paint.NET доступний наступними мовами: англійська, китайська, французька, німецька, італійська, японська, корейська, португальська та іспанська. Українську мову можна встановити після інсталяції українізатора.

Безкоштовність

Paint.NET є повністю безкоштовною програмою. Ви можете вільно встановити її і використовувати необмежену кількість часу. При цьому Paint.NET не містить ніяких шпигунських модулів або рекламних доповнень.

Проте, якщо Ви бажаєте підтримати розвиток програми, можете зробити пожертвування.